Skip to main content

PLAMEN A ZIMNÍ LIGA 2009 - 2010

Třídenní závody ve Vraném

Páté a šesté kolo zimní ligy (kopie 1)

Náš oddíl MH se zúčastnil5.a 6.kola zimní ligy.5.kolo pořádal SDH Lhota, zde čekali naše mladé hasiče dvě zcela nové disciplíny a tak se bohužel přes veškeru snahu umístili na 7. místě.

Mnohem lépe si vedli o týden později ve Stehelčevsi kde si poprvé vyzkoušeli jaké to je stát na „na bedně“. Umístili se totiž na velice pěkném 3.místě. Následující schůzku se po tréninku na louce za rybníkem konala oslava tohoto úspěchu s dortem a dětským šampáňem.

TEXT a FOTO: Hugo Laitner

 

Závody ve Vraném

V sobotu 27.2.2010 se náš oddíl zúčastnil závodů "Zimní ligy" pořádané SDH Vraný. Závody se konaly na sále v místním Kulturním domě . Za náš oddíl soutěžili dvě 5ti členná družstva. V kategorii mladší žáci obsadili 6.místo. Než rozhodčí spočítali a vyhlásili výsledky byla dětem prezentována činnost AVES - záchrané stanice pro zvířata. Největší atrakcí pak byli živí hadi, které si děti hladily a nechávaly se s nimi vyfotit.

 

Závody v Brandýsku

V sobotu 21.11.2009 se náš oddíl zúčastnil závodů "Zimní ligy" pořádané SDH Brandýsek a SDH Pchery. Závody se konaly v Brandýsku, v  sále restaurace "Na Veverce". Za náš oddíl soutěžili dvě 5ti členná družstva. V kategorii mladší žáci obsadili 8.místo. 

 

Závody požární všestrannosti - Lhota

V sobotu 3.října proběhl ve Lhotě "Závod požární všestrannosti". Při tomto závodu plní závodníci na trati, dlouhé cca 2km, různé úkoly. Stanovišť je celkem 6. Zdravověda, střelba ze vzduchovky, lezení na laně, topografie, hasební prostředky a vázaní uzlů. Úkoly plní vždy celé pětičlenné družstvo. Za nesplněný, nebo špatně provedený úkol obdrží družstvo trestné vteřiny. Za náš oddíl Mladých hasičů se závodu zúčastnily dvě smíšená družstva. Do hodnovení se započítává celkový čas lepšího družstva.

Závody v požárním útoku ve Hřebči

 

 

 

                       VÝSLEDKOVà LISTINA