Skip to main content

PLAMEN A ZIMNÍ LIGA 2010 - 2011

Třídenní závody ve Pcherách

Letošní ročník celoroční soutěže Plamen byl zakončen třídenními závody, které letos pomáhalo organizovat SDH Pchery. Počasí bylo všechny tři dny nádherné. Děti letos poprvé spali v novém „velkokapacitním“ stanu, který náš SDH společně i s „party“ stanem pro tyto účely zakoupil. Našim malým závodníkům se opět nejlépe podařil útok CTIF, ve kterém skončili na 3. místě, ve štafetě dvojic a CTIF byli pátí, v požárním útoku a štafetě 4x60m pak šestí. Celkově pak v letošním ročníku obsadili 5. místo z celkově deseti družstev.

TEXT a FOTO: Hugo Laitner,ing.Vladimír Chalupa

Závod Zimní ligy ve Lhotě

V neděli 17. dubna se konaly poslední letošní závody Zimní ligy. Tento závod pořádal SDH Lhota. Protože bylo hezké počasí tak jednotlivé soutěže probíhaly v areálu fotbalového hřiště. Za náš kolektiv MH soutěžilo 10 dětí ve dvou smíšených družstvech. Výsledkem jejich snažení bylo opět 6.místo.

TEXT: Hugo Laitner  FOTO : Markéta Chalupová

Závod Zimní ligy ve Vraném

V sobotu 12. února 2011 byly po dlouhé době 2. závody Zimní ligy. Děti se moc těšily, že pojedou našim novým vozidlem VW-Transporter pojmenovaným „ Trandík“. Vyrazili jsme brzo ráno směrem na Vraný u Slaného. Závody se konaly na sále místní hospody. Děti skončily na 7.místě. Tentokrát musím poděkovat SDH Vraný, že bylo vše perfektně připravené. A také moc děkuji za ponechání startovacích listin, použiji je pro následné schůzky a budeme trénovat co dětem nešlo.

TEXT: Markéta Chalupová  FOTO : Hugo Laitner

Závod ZPV v Plchově

Za krásného slunečného počasí proběhl 9.října závod požárnické všestranosti. Zajištění tohoto závodu se ujalo SDH Plchov. Za náš oddíl soutěžili dvě pětičlenné hlídky. V tomto závodě se započítává lepší čas z obou hlídek. Naši závodníci obsadili opět 6.místo. Musíme trénovat zejména střelbu ze vzduchovky, tam vždy bohužel nasbíráme nejvíce trestných sekund.

TEXT a FOTO: Hugo Laitner

Zahájení "Plamenu" a Memoriál Václava Totha

26.9.2010 proběhl ve Hřebči "Memoriál Václava Totha" v požárním útoku. V rámci této soutěže byl zahájen i další ročník hry Plamen. Náš oddíl tentokrát postavil dvě soutěžní družstva. V družstvu "B" byli hlavně noví členové, ktěří si tak odbyli svou "závodní" premiéru. Družsvo "A" obsadilo pěkné 6.místo s časem 40,98 a na vítězné družstvo mu chyběli jen 3 vteřiny. "Béčko" pak skončilo na místě 12. s časem 60,18. Což na poprvé je velice pěkné.